| Adelina2003 a întrebat:

Care este cel mai romantic film vizionat de catre voi? Se excludtongueS.I. Love.You; A Walk To Remember; Cruel.Intentions; August Rush; Dirty. Dancing; Titanic.Dau >funda!big grin<

Răspuns Câştigător
| TVDblog a răspuns:

Tres metros sobre el cielo si Tengo ganas de ti big grin

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

When In Rome, 27 Dresses

| Mădă0611 a răspuns:

Mr. Nobody big grin Putini se prind ca mai presus de toate e iubirea. Apoi Wall-Ehee hee apoi The Notebook.

| StrawBerryummy a răspuns:

Probabil LOL, e dragut, romantic si de viata...iti las link-ul sa te uiti la triler... sper sa iti placa http://www.imdb.com/title/tt1592873/

| xSmiile a răspuns:

One day
The curious case of Benjamin Button
Midnight in Paris
Crazy, stupid love