| Andwta a întrebat:

Ati vizionat filmul Avatar? Cum vi s-a parut? Ce impresie v-a dat? Ce ati inteles din film? Ce parte v-a placut cel mai mult?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imaginea si efectele ce-s de el, povestea usoara, banala, o uiti usor, dar e un univers relativ interesant.

| Sn4k3 a răspuns:

Cand eram mic, plictisitor.

| J0B0MAT a răspuns:

Da,demult.Nu mi-a plăcut foarte mult.

| Andwta explică (pentru J0B0MAT):

De ce? Mie mi s-a parut foarte original si frumos.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Andwta):

Pentru că gusturile diferă.

| Lioana a răspuns:

L-am vazut dar nu mi-a placut. Mi se pare prea mare sacrificiul de ati oferi sufletul unui avatar albastru iar in timpul acesta corpul tau sa fie inert, ba chiar sa poti muri daca el moare. E prea ciudat, fara logica si fara sens.

| Andwta explică (pentru Lioana):

Si eu m-am gandit la asta, se pare ca s-a indragostit de acasta planeta. Totusi acum Jake poate sa mearga.

| Endoryus a răspuns:

Un film mediocru dar cu efecte speciale foarte "calumea". Atata e de filmul ala, efectele speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mizerie

| Alexyne a răspuns:

Sincer nu am inteles mai nimic, mi s-a parut foarte plictisitor.

| Andwta explică (pentru Alexyne):

Daca il mai vizionezi inca o data il intelegi. Eu am vazut de 2 ori doar inceputul ca sa inteleg. Mi-a placut