| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme comedie imi recomandati? As dori dinacelea faine cu calatorii cu peripetii gen: Tantalaul si Gogomanul, Mai e mult pana ajungem? etc...
Dar in afara de RoadTrip si EuroTrip(SERIA TRIP IN SPECIAL)nu m-au impresionat...

Cine imi zice cele mai faine filme, fundita!

Multumesc!

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Due Date,Fanboys,Flirting with Disaster,Sex Drive,Planes,Trains & Automobiles,Harold & Kumar Go to White Castle,Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay,The Darjeeling Limited,Bulletproof,Pure Luck,Little Miss Sunshine, Everybody's Fine, Broken Flowers

| HeartBreaken a răspuns:

Iata niste filme pe care eu le.am vazut, dar nu stiu daca le gasesti pentru. ca eu le.am vazut in Spania la Barclona dar oricum succes:
Tonto y su perro(prostul si cainele), Solo en casa(singur acasa), La senora del gato Lulu(pisica doamnei lulu)si cel mai bun dupa parere mea:No dejar el perro!(nu pleca catelule!)Succes!

| Asasinnnn a răspuns:

Norbit E laughing super cred ca l-ai vazut de 1000 dar e frumoswinking