| okei a întrebat:

Ce fixeaza mai tare? Gelul sau Fixativul puternic?

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Fixativul.

5 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Fixativul puternik

| Andrinho a răspuns:

Eu folosesc gelul...doar ca se usca putin mai greu... dar daca e vorba de tarie...consider ca gelul este mai puternic...folosesc fixativul doar daca ma grabesc...pentru ca se usuca mai repede... dar mie imi face fff multa matreata.acum u alegi!big grinhappy

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer cred ca daca folosesti spuma de par 2 3 zile nu ai pb cu parul doar daca vrei o cuafiura pentru un eveniment special atunci fixativul. taftae ffffffff bine [rosu] te ai grabit cu fundita nu astepti mai multe rasp sa vezi pareri?/? e un sfat nu pentru mine pentru ca nu doresc fundita ci am vrut sa te ajut ok pa

| Suzy a răspuns:

Depinde ce vrei sa fixezi.

| danbnz a răspuns:

Incearca cu bere... nu e gluma!