| anonim_4396 a întrebat:

Ce idei de weekend imi puteti da? cele mai bune idei FUNDITZZA!:*mersi anticipat >

2 răspunsuri:
| MonykaMony a răspuns:

Pai in weekend poti sa te duci la :mall cu fetele sau cu iubitul/iubita, sa mergi la patunuar, sa mergi in club sau sa faci o petrecere si sa inviti pe toti prieteni. sper ca ti-am fost de folos.

| AddaXD a răspuns:

Buna.
Avand in vedere ca a inceput de curand sa ninga si sa se vada ca e iarna si pe afara. ai putea sa te bucuri de zapada asta cat mai poti ( nu se stie cat mai tine ) si sa te duci la patinoar, sa iesi cu prietenele pe afara, sa faci poze, oameni de zapada si asa mai departe. happy
Weekend placut :*