| MaRiA061 a întrebat:

Ce as putea sa fac in timpul liber cand ma plictisesc? FunditZza+Vot pentru cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| wyo a răspuns:

Imi dai id-u tau de mess
vorbim, ne intalnim,
si timpu liber ti-l petreci cu mineee! tonguetongue

4 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Pai daca ai prieteni te poti intalnii cu ei sau cand ploua poti sta in casa si sa te joci baba-oarba sau sa te joci pe computer sau altele!

| GabrielaSandica a răspuns:

Ai putea sa incerci diferite job-uri part time sa vezi care te caracterizeaza. Asa it vei castiga si banii tai de buzunar. Pun pariu ca prietenele tale vor fi invidioase pe tine. big grin
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te uiti la un film,sa bei ciocolata calda,sa citesti o carte,sa te joci pe calculator,sa te uiti la Tv,sa iti faci temele de vacanta(daca ai),etc.

| C0nv3rs3 a răspuns:

Daca esti racita te poti uita la filmulete amuzante pe youtube sa te inveseleasca daca nu esi cu prietenele in oras te dai cu bitza daca sti stai pe PC sau citesti ceva interesant sau faci fotografii amuzante pe www.piZap.com
ps: pentru piZap ai nevoie de camera web