| antonelk a întrebat:

Ce inseamna cand te visezi mireasa?:-s ca m-am visat straight face

131 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Te-ai visat mireasa sau ai visat o mireasahappythinking

| mada12 a răspuns:

laughing intra pe site si afla

| Lary a răspuns:

Mama spune ca atunci cand te visezi mireasa se ve intampla ceva rau.La fel e si cand visezi copii mici.

| antonelk explică:

Cica Mireasã visându-te

Trai linistit în cãsnicie ...hmmm sper sa fie asa :X mersi @aNa

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

MIRE/MIREASA: asteptari prea mari ce iti pot crea dezamagiri.

| zuzumic a răspuns:

Srie pe google dictionbar de vise si o sa afli

| antonelk explică:

Si eu stiam ca sa te visezi mireasa se intampla ceva rau. sper sa nu fie nimic.multumesc oricum :*:*

| ViVi a răspuns:

Npc @ale

| ViVi a răspuns:

Eu stiu ca daca te visezi ca esti mireasa e ceva bine dar nu stiu ce laughing bunica ii experimentatahappy
o zi buna

auran
| auran a răspuns:

Ai grija la sanatate...

| Silvia a răspuns:

Poate vei devenii in curandbig grinbig grinbig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Eh, pana la urma e doar un vis. poate nu se intampla nimic.kiss O zi buna! big hug

| AvalohAlyn a răspuns:

Stiu ca inseamna ceva dar nu cred ca se adevereste...visele sunt doar activitati are creierului...nu inseamna nimic...

| Marry:X a răspuns:

Buna. Cand te visezi mireasa e ceva rau. Rochia de mireasa inseamna moarteoh go on.:-s dar nu e cazul la tine ca tu esti tanara.Pupic.papa:*

| ViVi a răspuns:

Hai gata cu prostile este doar un vis laughing
stai linistita @ale e doar un vis nu te gandi la toate prostiile ca nu stim daca sunt adevarate

o zi buna

| RappK a răspuns:

Hei.stai linistita.eu m-am visat mireasa intr'o masina rosie facand accident... si nu s-a intamplat nimiclaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic. A fost doar un vis.

| kh1ss a răspuns:

Inseamna ca ai o imaginatie f. bogata.

| deiuza a răspuns:

Daca te viseszi mireasa iti va merge bine in casniciewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica se intampla ceva rau thinking dar nu trebuie sa crezi in astea straight face

| mihymihyb a răspuns:

Inseamna ca va fi ceva ray fi atenta

| mihymihyb a răspuns:

Insemna ca se va intimpla ceva cu tine, fii atenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am visat ca eram mireasa si alergam intr-o rochie alba si eu am 14 ani de ce am visat asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca cind visezi mireasa aceasta ii moartea unei persoane apropiate...sau o sa fii bolnava foarte tare... dar daca doua zi visezi mireasa moarta inseamna ca o murit moartea sau boala si va fi totul bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu...asta cautam de fapt.cica ne va merge bine in casnicie... vom fi linistite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m am visat aseara mireasa...de fapt nu ma maritam. probam o rochie de mireasa. cica ma pregateam pentru nunta. dar care nu era programata... ce inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A te visa mireasa inseamna ca se intampla ceva rau in famile asa ca nu mai visa asa ceva ca nu-i bine

| anik a răspuns:

M-am visat eram mireasa si peurma parca m-am dus sa-mi iau alta rochie ca aceia numi placea