| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna xD in limbajul de pe messenger?

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Nu inseamna ceva. Adica stii cum faci semnul acela cu ranjitul :d ( : D ) in loc de : care sunt ochii pui x. Adica ranjit mai "rautacios".

119 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD inseamna "Ras malefic" ceva de genu asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut xd este combinatia dintre: angry si big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xd inseamna haha ceva rautacios adica cum ar veni sa razi adica semnu asta big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD Un fel de ris malefic!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD? e un limbaj al messingerului cum ti-au explicat si cei lalti este fetisoara aceea big grin asasi xD numai ca e un pic mai furioasa dar nu poate fi fetisoara ci numai cuvant! Ai inteles?!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD inseamna "big grin"

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva de genu big grin dar cu ras malefic si cum e la cs cand joci cu codati cand vezi cati da un head zici XD adica ceva LOL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD inseaman ce aiurea adica ceva de genu ba esti nebun a luat 3 in teza la rom xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar daca il pui observi ca seamana cu un mortbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zambet adica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un zambet big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD nu inseamna mai nimic de fapt x este pus in loc de : deci...:d

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insemna ca razi de cineva care a pierdut sau cevaa de genu asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna :X a place ceva de genu asta

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemlu la metin2 te-a batut iti zice xd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va zic eu da fiti atenti ca am vazut numai comm stupide xd vn de la dead care ins rau inseamna ca si cum te-ai exprima mai rautacios de fat am intalnit foarte des la mine si prieteni mei care suntem rapperi si se foloseste foarte des daca ai de gand sa te faci rapper o sa vezi ca o sa intalnesti copii care folosesc (xd)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa xd ne exprimam noi rapperi ca foarte des intalnim xd in limbajul rapperilor exprima firea noastra nu stiu cum sa va explic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XD=bv sau ooo esti tare sauwinking esti bun frate depinde are mai multe sensuri pentru frumusice de fete id meu wow_farmet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna vesel, hazliu

| AnotherShadow a răspuns:

Doamne am citit atatea prostii in cat nu mai rezist trebuie sa afle si romanu nostru ce inseamna xD poate unii nu o sa ma creada dar xD provine de pe second life xD=aiure deci nu inseamna nici zambet malefic nici entuziasm nici mort inseamna aiurea

Alte răspunsuri
| Cata_8193 a răspuns:

Http://www.pulsarmedia.eu/......per.jpg... acesta e emoticonul pentru xD... sper ca te-am ajutat

| Morgăă a răspuns:

XD inseamna |Raset Malefic| Un fel de Mwhahahaha eu nu l-am imvatat de pe mess de pe alt ceva...