| sergiu2525 a întrebat:

Ce joburi pot sa-mi gasesc la 14 ani? ma angajeaza de ex:la spalat vase in restaurant sau ajutor de ospatar, sau pe plaja cu sezlongurile? cu cate se plateste?

Răspuns Câştigător
| maharajah a răspuns:

Nu stiu daca la 14 ani gasesti un job convenabil care sa se potriveasca cu programul tau...totusi incearca cu livratul pliantelor, a ziarelor etc...

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Vezi totusi sa nu fii fraierit.mai sunt si unii patroni care angajeaza tineri ca tine, dar profita de pe urma lor si nu le mai plateste salariul, sub diverse pretexte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut u job da nu gasesc un sfat?