| robyss a întrebat:

Ce mai poti face pe Nitendo DS in afara de a te juca? Dar pe Play Station Portabil? Cand le cumperi nu ai nici un joc pe ele?

Răspuns Câştigător
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Nu pe playstaion nu ai jocuri pe el nu merge sa le descarci ca nu merg pentru ca cele de pe cd original sunt codate cumparati de pe net daca vrei de pe site-ul www.MediaGalagy.Ro dai la Entertaiment si Jocuri si te intreaba ce PLayStation aia de exemplu
Jocuri PlayStation 2 si alegi ce tip de joc iti sccrie acolo poti comanda si PlayStation-uri si Nitendo Wii si Nitendo Ds si PSP etc vezi tu acolo.Imi dai fundita ca merit?

1 răspuns:
| deny a răspuns:

La psp iti da un joc gratis cu tot cu psp
P. S imi voi cumpara siu eu

Întrebări recente