| Cristina788 a întrebat:

Ce muzica buna imi recomandati sa ascult? dar sa fie romaneasca.

5 răspunsuri:
| enemig0 a răspuns:

Nu exista muzica romaneasca buna! Cine se pricepe la muzica stie asta!

| ruxybelle a răspuns:

Andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lavinia-dragoste in secret
andra-cand plang, tu simti
andreea balan-aparente

| mickeye a răspuns:

Păi nu prea există muzică bună românească..fiindcă muzica românească înseamnă, în proporție de 99%,manele și dance infect(INNA,ALEXANDRA STAN, ALEX MICA).
poate IRIS, CARGO, HOLOGRAF, PARAZIȚII.

| tm04bma a răspuns:

Phoenix;
cateva piese faine ar fi:
Mugur de fluier; Ochii negri, ochi de rrom; Fluier in cer; Orasul scufundat; Singur; Andrii Popa; Haituit si multe, multe altele