| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul State de Romania? Mie imi place foarte mult si este foarte amuzant, mai ales State si Flacara. Sunt cei mai tari, razi pana pocnesti

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu imi place.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu imi plac personajele, modul lor de a vorbi, hainele lor, natia lor, cu alte cuvinte nu as urmari acest serial nici sa ma picuri cu ceara.

| craniul a răspuns:

Mie nu-mi place tonguetonguetongue

| iuliana21 a răspuns:

Seara de seara ma uit.cred ca e cea mai buna productie romaneasca

| Rainbow FisH a răspuns:

Nu prea urmaresc dar ocazional mai las televizorul acolo cand ma culc
Am o parare buna
Intr-adevar este foarte funny
kiss