| IuliaTeodora98 a întrebat:

Ce programe mai noi stiti de modificat poze? dau fudita

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Photoshop / Photoscape / Paint / PhotoInstrument / Free Image Editor / Photobie / Dream Photo Editor etc. happy

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Incearca PhotoImpresion este super.Sau altele ca PhotoScape si Picasa 3.

| papooshyka a răspuns:

Pot sa dau si eu o intrebarepe tema aici? cum sa salvez pozele dupa ce am facut-o frumoasa(programa PgotoInstrument)?

| DeXxa a răspuns:

Ceva mai usor este Photoscape. daca vrei ceva mai de calitate incearca Photoshop, dar este mai greu de lucrat in el, sau mai e GIMP e foarte bun aproape ca PS dar e usor de lucrat in el happy

| beautiful a răspuns:

Picasa 3