| AleXandrUavfc a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu imi mai apara toate programele cand deschid calculatorul?
Plzzz HELP!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Gresit Alex,
trebuie sa faci asa: Start > Run > scrii "msconfig" fara ghilimele > te duci la startup > debifezi programele care nu vrei sa porneasca odata cu windows-ul!

Numai bine!

1 răspuns:
| Alex_9631 a răspuns:

Trebuie intrat in toate programele, care nu vrei sa-ti ruleze o data cu windos-ul si cautat, tot ce se aseamana cu "Run when windows start", deci asta trebuie debifat, si poti sa mai ai programele puse si in "StartUp", acesta il gasesti in "Start/All Programs/Startup/" apoi trebuie sters programul din lista ce-ti afiseaza.
Succes