| aNoNimAt a întrebat:

Ce spuneti despre cei din zodia scorpion? cum vi se par?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Katya spune bine. Din ce fete scorpion cunosc eu, toate sunt incapatanate. Insa totodata foarte mature si inteligente. Cateodata au dreptate sa fie incapatanate pentru ca punctul lor de vedere este cel mai bun cu adevarat. De obicei daca isi fac o parere despre tine, e greu sa le-o schimbi.

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar fecioara scorpion cum e compatibilitatea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt scorpion(fata) ma consider o fata foarte glumeata.in genereal scorpionii sunt foarte razbunatori nu pot spune ca eu nu sunt in general sunt prietena cu toti am foarte multi prieteni si rareori pot spune ca am un dusman. scorpionii sunt foarte afectivi odata ce ii cunosjti la inceput acestia sunt conservatori.sunt foarte sincerii iar aceasta uneori poate fi un dezavantaj deoarece lumea interpreteaza altfel. sunt misteriosi in majoritatea timpului au o fire foarte ciudata si sunt originali nu le place sa aiba toata lumea ce au si ei se zice ca scorpionii sunt gelosi eu una chiar nu ma consider geloasa in schimb sunt foarte inkapatanata atunci cand stiu ca am dreptate merg pana in panzele albe dar cand vine vorba de prieteni mai las de la mine pentru nu ne certa dar daca ma supar rau ar fi bine sa ma evite un timp sunt vesela mereu binedispun pe toti cei care ma inkonjoara sunt sufletul orikarei petreceri iar in scoala imi place sa concurez cu cei mai buni elevi din clasa iar daca nu reusesc perseverez cand vine vorba de familie chair daca nu ne intelegem mereu in fata celorlalti imi apar mereu familia. ce sa mai spun.in relatii las mai mereu de la mine daca tin foarte mult la pers respectiva ceea ce poate face sa fii inselat...chiar daca uneori consideri ca merita sa lupti pentru dragostea ta ar fi bine sa lasi lucrurile asa cum sunt si sa treci mai departe pentru a putea iubii si pe altcineva.

| kordosoft a răspuns:

Pai daca vrei sa ai de a face cu un scorpion atunci trebuie sa stii niste lucruri despre aceasta zodie, precum: par timizi dar nu sunt, par de treaba dar nu sunt, par ca nu le place viata amoroasa dar aici va veti descoperi un profesor... sunt super intr-o relatie cu gemeni si pesti...