| CristianDaniel95 a întrebat:

Care este zodia scorpion aici?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu. Dar uneori ma abtin sa zic ca sunt scorpion, se sperie unele femei laughing Dar mna, mis scorpion cu ascendent in rac happyCea mai ingrata zodie laughingdintre toate.Cea mai incapatanata...Si scorpioni traiesc mereu la extreme, noi nu vedem paharu jumate gol sau jumate plin.Ori gol ori plin.ORi e alba, ori e neagra, nu exista 'dar' sau 'poate' ori e da, ori e nu happy Cel putin asa e la mine.

| CristianDaniel95 explică (pentru Liviu):

Adevarat,de asta imi place zodia asta, si vezi ca unii suntem diferiti de zodia noastra big grin

| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu sunt. Si da, zvonurile despre cum sunt scorpionii la pat sunt adevarate laughing

| CryForYourLove a răspuns:

I'm herebig grin

| CristianDaniel95 explică (pentru CryForYourLove):

Frumos, incantat sa te cunosc colega big grin