| biabluey a întrebat:

Ce tara ti-ai dori cel mai mult sa o vizitezi? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superb Mexicul, am ajuns si eu acolo de atatea ori si mereu mi-a facut placere, chiar daca a fost in vacanta sau am muncitwinking In schimb ca sa te bucuri de toate frumusetile de acolo trebuie sa ai un buzunar foarte plin...
Anul asta merg prin Asia, in special vreau sa petrec cateva zile in India si Thailanda(poate am timp si de vacanta)
Ajung si in Australia unde visam de mic copil, sa ma plimb cu canguriilaughing sa vad jungla... WOW! abia astept.

31 răspunsuri:
| biabluey explică:

Eu mi-as dori mult sa vizitez Mexicul.De cand eram mica ma fascineaza tara aceasta.Si mai apoi as vrea sa vizitez toate tarile din America Latina(in special Brazilia cu superba jungla amazoniana si Peru cu o capodopera arhitecturala de neintrecut-Templul Machupichu). Si de asemenea, as vrea sa mai calatoresc in India, as dori sa merg pe urmele lui Mircea Eliade(scriitorul meu preferat). Dar tara mea favorita ramane tot Mexicul.happy

| VIP a răspuns:

Germania :X