| LuLu_8313 a întrebat:

Ce va place la Nini? De pe Disney Channel ` :]

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Nu pot spune daca mie imi place de ea sau o ador.intr-un fel ambele s-ar potrivi,dar asta e doar parerea mea si anume ca nini,florencia bertotti,nu este nici mai mult nici mai putin decat idolul meu.pot spune ca orice miscare pe care o face imi intra in suflet si acolo in momentul asta este un amalgam de sentimente.
mai simplu,imi place nini peentru ca e dulce,e sufletista,e simpatica si e buna,felul in care joaca un rol, pur si simplu, ma copleseste o ador
nu stiu daca ai inteles ceva din mesajul asta dar asta e felul meu de a vorbi
papa!

6 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Nu, o urăsc (nu uita! it's my opinion!)

| CoolSaku a răspuns:

Nu. Funda?

| Ktl a răspuns:

Bună!

De plăcut, nu ştiu. :]]
Dar mi se pare că vorbeşte prea muult. xD

Ţie? smug

| Confucius a răspuns:

Pai as fi pus eu unul tare daca nu sar fi dat deja funda d

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Niklaughing (puteti sa dati si vot stupid waiting ) oricum ea a pus intrebarea asta

| LuLu_8313 explică:

Cel mai bun rasp. ia funda