| Maryyy_8464 a întrebat:

Stiti cand se mai da Nini pe Disney Channel?

8 răspunsuri:
| BriannaJ a răspuns:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro, telenovela nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon.
Sper ca te-em ajutat!

| Gumitsăă a răspuns:

Pai nu stiu sigur... dar in luna martie se va da din nou la ore cat de cat mai normale

| Adorable a răspuns:

Momentan, lista de filme Disney este plina, asa ca NiNi a fost scos din program pentru o perioada.
Imediat ce se mai elibereaza lista, va aparea si Nini, asta insemnand in martie sau aprilie.

| YoCookieMonster a răspuns:

Eu nu mai suport! Adoram serialul ala si ma tot gandesc la el ba ca nu mai este ba ca au o pauza.
Si este adevarat!
Dupa vacanta de iarna a fost un episod care urma.Si dupa aia nu a mai dat
cryingcryingsadsad:yawnstraight facestraight facestraight face

| Maria002 a răspuns:

Hey Mary!
Pai nici eu nu am stiut pana cand am citit un raspuns de pe TPU in care zicea ca pe timpul vacantei semestriale nul mai dau.adica il dau numai cand avem scoala mai simplu la ora 21:25batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini va reveni pe disney channel in martie uite:http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel

| mihai1997 a răspuns:

E posibil dupa 14 martie s dea nini nuh nu promit

| bubupaula a răspuns:

Da. la ora 2:30 noaptea in fiecare zi si sambata si duminica de la 21:30 Funda!