| Ameli a întrebat:

Ce va place mai mult intre Twilight si Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| DeDii a răspuns:

Mai chiar nu stiu laughing)

Vampire Diaries mi se pare mai plin de actiune mai mereu
Dar Twilight ramane iubirea mealaughing; x

deci eu is o persoana cam dificila deci,,,, rama amadoualaughing

9 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Twilight :X:X desi filmele nu sunt chiar asa bune cum sunt cartile dar sunt super :X La Vampire Diaries ma mai uit cateodata dar serialul mi se pare o copie dupa Twilight...In carte Elena e blonda cu ochii albastrii iar in serial aduce foarte mult din Bella

| DeDii a răspuns:

Ms pentru fundita; x

te pupicesc dulce:*

| Catte a răspuns:

Twilight.love struck

| iuliaandreea a răspuns:

Clar Twilightwinking

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Twilight bineinteleshappy

| Diana889333 a răspuns:

Clar Twilight.

| Dextermax2014 a răspuns:

Twilight SIGUR

| blackcherry a răspuns:

Twilight =D Povestea mi se pare mult mai interesanta si complexa.

| missdany a răspuns:

Care twilight? WTF? VD e cu mult mai interesant! twilight e gavno