| nivea a întrebat:

Ce vraji stiti? De Sf. Andrei?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Uite o vraja:
buna, ce faci? ma poti ajuta cu ceva? spune-mi te rog,esti la fel de dulce cat esti de frumoasa?

aah, alohomora, din harry potter

| NoNameJunior a răspuns:

Vrăji? ce legătură au vrăjile cu Sfântul Andrei? oricum, a trecut.
şi, ne crezi vrăjitori sau te crezi vrăjitoare?laughing

| highheadshot a răspuns:

In viata vietilor mele n-am auzit de vraji decat in filmele cu Harry Potter.

| Alexya97 a răspuns:

Poti cauta pe net. Scrii doar vraji si voila! Tate vrajile dorite si nedorite. Totusi, daca te pasioneaza acest subiect, atunci te rog tine-te departe de vraji cu sacrificii sau invocari a demonilor, raului, magie neagra.