| Floryn9 a întrebat:

Cei care participa la "Roata Norocului" si castiga bani/masina sau ceva din vitrina chiar le primesc sau e doar asa pentru audienta?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masina se cîstiga foarte greu, nu toti au plecat cu masină de acolo, dar asa electrocasnice din vitrina lui bursucu î si cumpără cei care cîstigă, de ce intrebi? Te bate gîndul sa participi?

| Sofer a răspuns:

Da. Primesc premiile.

| Digikey a răspuns:

Le primesc dar este totul regizat dinainte, inregistrat dinainte, persoanele alese cu "grija" tot dinainte.

| RKBlue a răspuns:

Ii primesc.

| CatalinS157 a răspuns:

Da, chiar se primesc premii.