| ingerashpierduth a întrebat:

Cei care se pricep bine la engleza imi puteti spune ce vorbesc Miley su reporterita in acest viedeo va rog? Primiti fundita:D

http://www.trilulilu.ro/ramo15anos/7a59bb5003e0f7?video_ google_com=

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Vorbeste despre cartea ei, in care apare un anume "fat-frumos", dar nu vrea sa spuna daca acela e nick. Apoi vorbeste despre nick, iar reporterita ii spune ca nick a declarat: "Suntem buni prieteni, dar cine stie ce se poate intampla in viitor." Apoi o intreaba pe ea daca prevede o relatie in viitor, iar ea spune ca poate el prevede. Ea spune apoi ca are alt prieten, care e model si e frumos si dulce. Apoi whoopy goldberg spune: Totusi, sa tinem cont ca relatia asta ati avut-o cand aveai 12 ani. Sa nu facem mare lucru din asta, iar ea raspunde ca acesta a fost motivul pentru care a descris-o ca pe un basm. Totusi, continua ea, "noi traim intr-o lume matura, in care spunem: scuze, nu pot sa ies cu tine azi, pentru ca trebuie sa ma duc la munca, sau sunt in Germania, la un concert, asa ca eram destul de maturi chiar la acea varsta de 12 ani." Spune ca inca il iubeste, ca inca tine la el, inca e Jonas-ul ei preferat, asa ca e multumita de prietenia lor.

1 răspuns:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai Bla bla bla, bla bla bla laughing
Glumeam happy
Nu stiu tongue