| EuSiCuMine_5982 a întrebat:

Ciao TPU! happy As vrea si eu sa stiu daca pot face un site cu intrebari despre mine, iar prietenii mei sa raspunda ce cred ei.Adica un test de personalitate pentru mine dar sa raspunda prietenii mei. Fundita cine`mi da site!happy

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Fa-ti un fel de oracol online.

| Rioko a răspuns:

Da, pe gask.rotongue

| chocolate27 a răspuns:

Uite daca vrei ceva ca un oracol, fa-ti cont pe site-ul www.oracolulmeu.ro Have fun! :)

| myname1s a răspuns:

Cred ca cea mai buna metoda este sa iti faci un blog (si asa. i la moda :)) ). Si acolo sa pui u ce intrebari vrei, apoi sa dai link-ul blogului tai prietenilor si sa-i rogi sa-ti raspunda cu numele lor real sau sa-ti zica cine sunt. Oricum, daca nu-ti vor place ce commenturi lasa vei putea sa le stergi, ba chiar poti seta ca inainte sa apara vreun comentariu mai intai sa fie aprobate de tine;)
un astfel de site unde iti poti face blog este http://www.blogger.com

De asemenea daca ai cont pe netlog iti poti face blogurile tale. Si cred ca e mult mai simplu pe netlog;) Pe blogger e un pic mai complicat. Anyway, daca nu ai inteles ceva sau ai nevoie de ajutor da. mi un inbox

| Tiby a răspuns:

Gask.ro
incearca site-ul astawinking