| mariabianka1_1468 a întrebat:

Cine a castigat miss fata de la tara aseara?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Buna aseara la MisS Fata de la tara a fost " Dorina" aia care era cat pe aki sa fie data afara straight face mie numi plke de ea e urita oh go on Eu vroiam sa castige Aliina tu cine vroiai?
P.S: Peste 2 saptamani inkepe Miss baitul de la tara smug

6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Dorina crying, dar trebuia sa castige georgiana, pacat ca a iesit afara.

| GrEeNHeArT a răspuns:

Dorina a fost castigatoare, dar nu ma asteptam la asta.straight face

| mary_1175 a răspuns:

Nici eu nu ma asteptam sa castige dorina, dar asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorina, funda?

| DeUtZzZa123 a răspuns:

A castigat Dorina Colnita din Prundul Bargaului si este aleasa lui Dan Bordeianu. Fundabatting eyelashes

| ovidiuvasile a răspuns:

Dorina si a castigat pe drept. Cine dorea alt gen de fata sa se adreseze la alt concurs.