| ZupperSweet a întrebat:

Cine a fost vreodata in Campulung Muscel? Daca ati fost vreau si eu sa stiu daca v-a placut sau cum vi s`a parut.Mersic anticipat

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cimpulung Muscel este un municipiu din judetul Arges, din Muntenia, cunoscut drept prima resedinta domneasca din Tara Romaneasca aici isi are originea primul document cunoscut in limba romana, Scrisoarea Lui Neacsu. Eun orasel mic cochet si foarte frumos l-am vizitat in aceasta vara, asistand la zilele municipiului care au fost intre 12 si 20 iulie.

3 răspunsuri:
| maya23_6465 a răspuns:

Este un orasel micut, insa foarte primitor si frumos, cred ca multi dintre cei care l-au vizitat su aceeasi parere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este un orăşel micuţ, este simpatic.
Pa, pa.

| daniel50 a răspuns:

Eu am fost si da mi-a placut. Tu nu vrei sa vii in timisoara sa vezi ce frumos e pe aici?