| Ralucka_7047 a întrebat:

Cine a primit in ladypopular 30 diamante?

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Toti cei care jucam am primit. Este o modalitate prin care cei de la joc s-au revansat pentru probleme tehnice.

3 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Si eu am patit la fel. Eu nu am mai jucat Lady Popular de cinci zile si astazi, cand am intrat, m-am trezit cu 30 de diamante pe care nu stiu de unde le am, pentru ca din cate intelesesem, singurul mod de a le obtine este sa le platesti cu bani reali, ceea ce eu nu am facut. Habar nu am ce ar putea fi. Oricum, imi pare rau ca nu stiu sa iti spun si de ce, dar sper sa primesti un raspuns detaliat despre asta cat mai curand. Toate cele bune!

| Didu a răspuns:

Toti au primit 30 de diamante pentru ca, daca ai observat, o perioada de timp site-ul nu putea fi accesat din probleme tehnice.In modul acesta ei si-au cerut scuze.happy

| CoLoRsS a răspuns:

Eu am primit! Si nu stiu de ce! Dar e foarte misto ca asa i-am mai luat si eu haine, etc,,,winking