| Sperietoarea a întrebat:

Cine are cont pe pandanda

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu am cont, dar, mi se pare interesant jocul.
Imi spui te rog cum se joaca.
Explica-mi te rog printr-un raspuns la intrebarea asta(e gratis contul?) happy

69 răspunsuri:
| robertica a răspuns:

Cum sa intru daca da eroarr la servar

| Razyboy_9765 a răspuns:

Nam

| FuNNy_8854 a răspuns:

An eu un cont daca vrei vb pe mass DJFUNNY60 deci contacteaza-ma daca vrei sa vb

| geogeo23 a răspuns:

Poti sa adopti cati dragoni vrei tu cand este free elite day.Am cont si ma numesc geokogeo.Bafta!winking

| iiArtisticMoment a răspuns:

Si eu am cont pe pandanda e super jocu.Sa te joci in continuare pe 25 februarie e ziua de membru elit. Yeeeee!:*winking

| patri_4518 a răspuns:

Eu da nu ti-l dau

| avalvarei2010 a răspuns:

Salut cine imi da si mie un cont?

| andreea1997_6022 a răspuns:

Dragoni iti poti lua daca esti membru dar de ziau elitei ii poti cumparaawinking

| madalin111 a răspuns:

Cum adopt si eu un dragon bagatimi Y! M:madalin_smecheruldincartier@yahoo.com

| dante98761 a răspuns:

Imi da cineva un membru de pandanda ca va dau un cont tare. ma puteti baga in lista de mess ma cheama pe mess va scriu in chilimele,, vladdupalau,, astai dar fara chilimele cand ma bagati in lista dee mess imi dati un buzz si facem schimb de conturi. accept numai pe cei care au membrii.