| RELU2749 a întrebat:

Cine are nevoie de un admin? Nu conteazapentru ce. Poate fi pentru un blog, o pagina de facebook, un site sau un server de cs.Nu conteaza.

Sunt priceput la astfel de chesti.Sunt bun la scris povesti la bloguri, stiu sa aleg poze pentru pagina de Facebook si am si am experienta in cs, si vreau sa imi pierd timpul adminsitrand orice.

2 răspunsuri:
| RTDRomania a răspuns:

Auzi,am eu o pagini de facebook una a mea si una care sunt admin daca vrei contacteaza-ma la Robert tot la vanzare la facebook

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Am eu o pagina, de cocalari si pitipoance, ROBINET, nu e foarte populară, nu as renunța la ea, dar daca vrei poti sa fi si tu admin