| antantonio88 a întrebat:

Cine are reclama favorita ca si mine primeste funda!

Răspuns Câştigător
| sasljllaf a răspuns:

Aceea cu Nestle ca sa castigi Mmmmplac inghetalele norocoase Nestle

7 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Aceea cu biscuiti Belvita, Tuc, Milka sau Oreo.

| MadQueen a răspuns:

MIe imi place cea de la popcorn, cu soricelul laughing uuuu floricele cu unt... eee floricele cu sare...aaa floricele cu cascaval! laughing Iubesc reclama laughing

| Anduuu a răspuns:

Mie imi place reclama aia cu proiectata sa reziste, sa reziste, sa reziste:))! si aia de la teletech cu batman! http://www.youtube.com/watch?v=pul_e4XchJE :))):)) tie ce reclama-ti place:)?

| AnneBre a răspuns:

Mie imi place aia care iti place si tiebig grin stii.reclama aialaughing

| yinna a răspuns:

Mie imi place reclama de la Covalact de tara. E prea faina! Prea bun.prea ca la tara!

| 93ely a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9UKYbIX2aC8

eu ador reclama aceasta de la Vodafone si nu numai asta sunt destul de multe de la Vodafone care imi plc :*