| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da o poza din jocul 18 Wheels of Steel Across America cu setarile pentru volan? [ FUNDA ]

1 răspuns:
| zNCrys a răspuns:

In prima faza trebuie sa schimbi din controls(cred ca advanced sau ceva de genul) de pe keyboard pe volan,o sa iti apara odata ce ai instalat volanul, dupa aceea trebuie sa iti faci bindurile cum ar fi cele de pe taste pentru remorca si celelalte sa le pui pe volan, schimbatorul de viteze.Cand l'am facut la mine am mai umblat si la axis sau ceva de genul, aici nu mai stiu sa explici dar cred ca te descurci.Am dat toate informatiile care le stiu, sper sa te ajute. Bafta!