| dreamer_8423 a întrebat:

Cine imi poate spune jocuri facute de valve care se joaca numai in singleplayer in afara de half-life, hl opposing force, hl blue shift, hl redemption, hl 2, hl 2 ep1, hl 2 ep 2, portal si left 4 dead 1 si 2

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Vampire bloodlines

| picu a răspuns:

Pai le-ai cam spus pe toate.
mai sunt : team fortress 1 si 2 (2 se joaca foarte mult), un joc nou multiplayer free big grin. Alien Swarm. Si cam atat...nu mai imi vin in minte alte jocuri big grin.Vezi ca vampire bloodlines nu este de valve.Este doar facut cu motorul grafic Source

| dreamer_8423 explică:

SINGLEPLAYER si app in afara si de condition zero ca am uitat de el

| picu a răspuns:

Atunci intra pe http://www.valvesoftware.com/ si ai toate detaliile legate de Valve :D