| Hacker00 a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie hack 4story.ro? Vreau hack de pietre luna.Sau hack normal.Multumesc oricum.Hackurile (linkurile) dati-mile pe adresa de messenger andrei_gim.Va rog dati-mi unul!

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Am eu unul, obisnuit! Dar cu programu asta anti hack nu stiu daca iti mere eu nu mai joc 4story de multa vreme da hacku il am. Da Accept la kissbella83. E deala ce se trimite pe mess.

2 răspunsuri:
| alex619 a răspuns:

Salut.Daca avem protectie anti-ban ne baneaza la 4story?laughing

| alex619 a răspuns:

Salut.Da.ca ba.g.am hac la 4story.ro s.i avem pro.tec.tie ne mai da ban?laughing