| Andutza2003 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu niste sfaturi pentru a ma distra vara asta cu prietena mea?

3 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

O scoti la piscina, acolo radeti, glumiti, va apropiati mai mult, beti si un suc sau scoate-o prin parc, pe jos/cu rolele/bicicleta cum vrei voi, intreab-o si pe ea cum prefera ca sa nu pari prea egoist laughing
Scoate-o pe afara si n-o tine in casa.

Noroc.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Mergeti in drumetii, viziona-ti cat mai multe filme (acasa, cinema), face-ti poze, face-ti petrecere in pijamale laughing, jucati-va jocuri amuzante, pictati, cititi, zice-ti bancuri...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce am citit sfârcuri în loc de sfaturi? _.