| sabrinutza11 a întrebat:

Este vara si m-am cam plictisit rau de tot sad. Spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa nu mai mai plictisec ceva sfaturi ce faceti voi cand n-aveti ce face poate o sa ma ajutehappyhappy:*

3 răspunsuri:
| Armatistul82 a răspuns:

Uita-te la filme, descarca jocuri. mergi pe la prieteni in bicicleta, mergi cu bitza departe, uitete la filme porno.

| alisha19 a răspuns:

I`uite.o multime de lucruri:http://cutie-rotunda.ro/x/101-lucruri-de-facut-la-plictiseala
Mai cauta pe Google! Bafta;)

| Deliha a răspuns:

Pai mergi la strand..la un suc la plimbare in parc multe chesti dar cu prieteii este si mai distractiv :*sa te distrezi :*