| ViVi a întrebat:

cine are pisica poate sa ma ajute cu ceva sfaturi?thinking happy

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Depinde de sfaturi. :D
Dar poti gasi si pe www.whiskas.ro
:)

6 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Eu am un motan de 10 ani. Ce sa iti zic... mananca la inceput peste si laptic...acum mananca whiskas junior(desi e batranlaughing ). A avut probleme cu rinichii de la kitty cat(era o hrana prea sarata pentru el). L-am castratat pe la 9 ani pentru ca facea urat rau... cand era in calduri. Acum e ok, e dolofan si e foarte rasfatat big grin

| ViVi explică:

Pai despre oricewinking

| alecs871 a răspuns:

Am si eu o mata, cam ce te-ar interesa? big grin

| gianinutza a răspuns:

Yo am... ce sfaturi vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am. Ce doreste caprioara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am pisica, am primit una acum vreo 3 ani si am tinut-o 3 zile dupa care am facut-o cadou.In cele 3 zile cat am avut-o, am observat ca pisicile se catara pe perdele, zgarie mobila, parchetul, se urca pe masa, sunt mofturoase(asteapta si ceva plecaciuni ca sa pape 20 ml de lapte!) si nu te intelgi cu ele dom`le, fac numai ce vor ele. Te mai pot ajuta cu ceva? laughing