| BabyPink a întrebat:

Cine sărută mai bine? Fetele sau băieţii? >:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
36 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ambii parteneri dupa ce invata.

| elena a răspuns:

Buzele.

| viatadecacatt a răspuns:

Eu cred ca baietii.adica ei sunt mai "tupeisti" in asta si te abordeaza mai bine happy.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cei de sex opus saruta cel mai bine, crede-ma pe cuvant. E chestie biologica.

| JeSa a răspuns:

Wellwhistling depinde de moment şi persoană, în general ambiihappyparticipă la "gest", rezultand surprinzător "plăcere"!tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Atat fetele cat si baietii, totul este sa intalnesti persoana potrivita.

| BabyPink explică:

@strivesc_membre-n_menghine plictiseala ne aduce în stadiul ăstasad
@Sensei.BRO----Andrei nu am zis că trebuie să te duci la un băiat acum şi să-l săruţi[laughing], mă refer în general. După creieraşul tău [batting eyelashes]

| BabyPink explică:

Bro depinde unde îl ţii pe ăla marehee hee

| BabyPink explică:

Eu zic că fetele blushing

| hamsterx a răspuns:

Sincer nu am de unde sa stiu.pana acum m-am sarutat doar cu baieti, unii sarutau mai bine, altii mai rau.depinde de la om la om, nu conteaza daca e fata sau baiat, si fetele, unele saruta mai prost altele mai bine.depinde de "gusturi" ca sa zic asa.hee hee

| miauu a răspuns:

Asta nu conteaza de sexwinking

| Cleona a răspuns:

Sunt de acord cu AndreeaRullz!

| VladyCristian a răspuns:

Depinde de persoana si experienta happy

| OnWeed a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu AndreeaRullz, poate ai dreptate ca fetele pun mai mult suflet, dar asta nu inseamna ca nu sunt si baieti care sa stie sa faca asta si sa stie sa sarute. Eu consider ca asta depinde de persoana nu de sex happy.

| Elena_1106 a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia, si fetele si baietii dar pana acum nu sa facut un test ca sa vada cine saruta mai bine ca cine.

| Emeraude a răspuns:

Avand in vedere ca am sarutat doar baieti... smug

| Kassandra1408 a răspuns:

Arabii big grin ei sunt experti in asa ceva - de la 10 ani sunt trimisi la sex school unde invata diferite metode de excitare

| yoyodedeea a răspuns:

straight face
ambii...cred ca depinde de persoana nu de sexbig grin

| Aries90 a răspuns:

Nu conteaza sexul, asa cum acest " bine " este relativ. fiecare saruta bine in felul lui, trebuie doar sa gaseasca o persoana caruia sa ii placa mai mult acel " stil ".

| ecristinamc a răspuns:

Barbatii saruta pasional, fete mai cu tandrete.Pana acum nu am sarutat fete asa ca nu stiu cum e.Probabil la fel

Eu zic ca baietii saruta foaaarte bine dar si fetele

| silver19 a răspuns:

Ce conteaza?! fiecare saruta in stilul lui, nici un sarut nu este la fel niciodata.

| lexony a răspuns:

Baietii, normal.big grin

| mrsolo a răspuns:

Eu zic ca si fetele si baietii, deoarece depinde de persoana!

| sdaniel a răspuns:

Dupa un anumit timp cu ofata/un baiat incepi sa saruti foarte asemanator cu ea/el, deci e cam egal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde dreacu le tot scoateti pe toate, bai, frate?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, am sarutat doar fete rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care nu sunt decisi, sau cred ca amandoi, nu m-au cunoscut pe minebatting eyelashes laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BabyPink, acum depinde la care creiesor te gindesti, ala mic sau ala mare? Care crezi ca ar trebui sa fie insarcinat cu sarcina asta dificila?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BabyPink, ala mare ocupa aproape toat locul din capatzina, ala mic sta undeva mai in spate si sub cel marewinking