| Ioanna2012 a întrebat:

Cine se joaca pe IMVU si...stie cum sa faca credite...sa imi zica si miewinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o gramada de modalitati... verifica-ti adresa de mail, vorbeste cu cat mai multi oameni, adopta un animal si joaca-te cu el odata la 2 ore, fa tutorialul de la CHAT NOW! (primesti 1000 de credite daca faci asta), intra la earn credits, vezi in fiecare zi produsele noi si primesti 50 de credite, du-te la spin free zilnic : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1 (am castigat de 3 ori, o data o suta de credite si de doua ori cate 500). SAAAAAAAU cel mai simplu pacaleste pe cineva sa iti cumpere credite si sa iti dea cadouri :) un prieten de-al meu mi-a luat 20 000 de credite si am primit o gramada de cadouri de la diversi oameni. si am si access pass

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori am auzit ca poti sa faci cu nu stiu ce site cu nu stiu ce coduri da nu am intalnit pe nmn care sa spuna care estraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IMuffinnNighmare cont de imvu la o lezbianca care se da mare puloi batetiva joc de ealaughing) e o tarfa penala smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti da credite daca iti verifici e-mail-urile. mie si colegilor din clasa nu ne merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi imvu credits fara carte de credit da add: iosefcc@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am facut vip un euro pe luna si primeste 5000 de credite lunar deci in doua luni ai 10. 000 credite fine nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitete la profil la earn credits eu am imvu hack si imi pot face 99, 999, 99 credite dar nu-mi fac fac doar cateva ca dupaceea toti cerrolling on the floor

| Marria_Ana_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi poți face și mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are hack pentru imvu? id meu de mess : simplegirl.roxy... si id de imvu InocentToxykRuxky... plssss sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu inteleg un lucru... dc aia care nu stiu raspunusul dc comenteaza. LOL =)) comenteaza si ei ca sa nu adoarma. Ba voi credeti ca pe DyDy o intereseaza ca voua vi se misca greu sau ca ''pc'' vostru are virusi =)) DECI DYDY CA SA FACI CREDITE POTI SA FOLOSETI ''HACK'' SAU ''MyYearBook'' si ca sa te faci vip foloseste www.imved.com vezi ca imvedul merge o zi da si o zi nu. Bye :-h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta:
1) Intri pe www.imvu.com
2)Dai la Credits - Earn credits
3)Si iti apare pe acolo pe undeva Refer a people
4) Intri acolo
5)Dai INVITE EMAIL!
6)Intri pe google si scrii yopmail generator, dai la prima.
7)Copii adresa si o pui la Your friend's email address
8) La Your friend first name scrii asdwasd...(ce vrei)
9)La mesaj scrii orice.
10)Te duci inapoi la yopmail generator si dai CHECK MAILS
11)O sa-ti apara acolo YES or NO
12)Dai de 3 ori YES si faci cont acolo...
13)Unde faci cont scrii emailul copiat de la yopmail generator
14)Apoi pui un prieten sati intre pe cont si sa iti dea 5 Chaturi:)

Sau mai este un mod pe www.myyearbook.com. faci cont acolo si te joci si transferi bani pe imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite am si eu un raspuns care este:,, Nu stiu!,, auziti exista mai multe jocuri? imvu, imvu mafia sau e unu si acelasi? ca sunt curioasa daca sunt mai multe eu joc imvu normal fara mafia ...cine nu mai joaca imvu si e gen emo cu credits mult si il da in loc sa nu il foloseasca pls va rog din suflet datim si mie va rog mult de tot wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa faci credit la earn credit poti sa te inviti singura prin email, intrii pe emailu tau si iti apare la spam un msgsi dai yes...acolo faci un cont nou dar sa il tii minte... dupa ce l-ai facut intrii pe contul tau si te uiti la friends daca te ai akl pui pe cineva sa iti intre pe cont si sa te invite de 5 ori vei face 1500 credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dydy ia id asta str8_sh0t_nane sa-mi spui cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am multa nevoie de credite pe imvu
bagati-ma ubyyuby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te chinui cu imvuoh go on are 10000 siuna de virusi jur! mia striat pcwaiting

| AlexaPytykka a răspuns:

Multe metode...chiar ft multe...dar cea mai usoara e sa faci asta prin invitatzi de la earn credits-->invite and refer people-->by mail--> si iti apare un chenar unde trebuie sa scrii un id asa ca dai copy paste pe idul tau de la imvu si scriel sus pui un nume si dupa intri pe mailul tastat si dai yes de 3 ori primele 2 pagini le inchizi si faci un cont nou pe cea de-a treia pagina. dupa pui pe cineva sa iti intre

| ClauClauditsa101 a răspuns:

Sau iti faci un cont...bla bla bla.ii ceri la cineva sa intre pe el si sa ti dea 5 chaturi...dar mie din pacate cand imi dadea nu imi intra nici un creditssadatat totlaughing

| Mikutza_2473 a răspuns:

Cn ma ajuta si pe mine sa fac credite cine stie sa fac multe luati id-ul meu :ale.alesya7: Va rog ajutati-ma sad

| LauBadBoyxD a răspuns:

Mare lucru si eu am Access Pass de 5 luni yawn si vip dar tot nu-i vad rostul.

| maria3723 a răspuns:

Eu joc, e cel mai tare program. Poti castiga credite intrand pe www.myyearbook.com. De acolo poti transfera. Dar poti transfera doar 300 000 pe zi, ceea ce inseamna 1500 pe Imvu (200 pe myyearbook = 1 pe Imvu). Bineinteles, cei mai multi ar crede ca banii ii poti obtine doar la joculetele care sunt acolo. Dar poti sa iti faci mai multe adrese de mail, sa iti inviti prietenii, si dupa ce este gata contul, poti sa dai pe un text care se aseamana cu: Use si... ceva cu Twitter, Facebook si Myspace. Daca te conectezi pe toate (daca nu ai conturi poti sa iti faci la vrajeala:D) castigi 300 000. Ceea ce deja inseamna 1500 credite pe Imvu;). Pe Myyearbook mai apar oferte ca: descarca Toolbar-ul Myyearboob si castigi 200 000, adica 1000 pe Imvu:). Sau 450 000 daca downloadezi de acolo nu stiu ce Screensavere, dar asta nu ti`o recomand sa o faci pentru ca are virusi. Pe mine nu ma lasa, imediat apare NOD32 ca a gasit un virus:((. Asta mi se pare cea mai buna metoda si cea mai rapida: adica, iti faci o adresa de e-mail, ca de ex. cu numele: grewregrew si chestii din astea. Apoi iti faci pe Myyearbook, transferi si gata: deja ai +1500 pe Immvu. Tare, nu? Asa, acum vreau eu sa va intreb pe voi: tot vad persoane pe Imvu cu animale, la cei mai multi animalutze EMO. Cum adopt un animal? Nu de ala, care daca il hranesti odata la 2 oare iti da credite, de... altul. Stiti cum? Multumesc. Pa, pa!

| maria3723 a răspuns:

La cod postal daca nu stiti scrieti si voi 720181, asta este al meubig grin. Trebuie sa dai pe exchange ca sa iti transferi de pe myyearbook pe IMVU.

| razvan77 a răspuns:

Da
dar nu ma lasa sora mea sa zic

| pika_3713 a răspuns:

Xdpichuxd

| xxalinxxx a răspuns:

Cum iti faci credit la jocul imvu?