| UrseaSa a întrebat:

Cine se pricepe bine la tradus din engleza in romana? Avem nevoie de traducatori pe site-ul : http://cytu.be/r/Jetixworld

Daca doriti sa ne ajutati ne puteti contacta pe canal sau ne dati un email la contact@jetixworld.zz.mu

2 răspunsuri:
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Buna! Mi-ar placea foarte mult, avand in vedere ca ma pricep big grin.

| casher a răspuns:

Nu vezi ca nu vrea nimeni, mai bine numai pui intrebari sa te ajute, doar sa-ti raspunda eu sunt bun dar nu vreau
cauta pe alt site cu intrebari si raspunsuri
zici ca esti iulian123456... de pe ragete.com