| djbebe99 a întrebat:

Cine stie de unde sa descarc assassins creed 1, si imi merge bine?
Processor 2500+
1.4GHz
1.5GO RAM
si placa video de 256
:*:*winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu iti va merge assassins creed 1 ca la minim(rezolutia slaba) cere procesor dual core acel dual core transforma 1.4 Ghz ai tai in 2.8, intelegi
si o placa video de 256 asta e in regula
da cere si minim 2 go ram si tu ai 1.5... deci nu iti va merge imi pare rau sad

Pa, pa

3 răspunsuri:
| FauK3 a răspuns:

La fel ca si Merlin happy
Doar ca nu am 1.80 Ghz tongue
a da si nu imi merge perfectlaughinguneori merge mai sacadat sad

| MariuseL95 a răspuns:

Eu am 1 gb ram. procesor Intel dual cor.1.80 ghz.si imi merge perfect.

Întrebări recente