| eXTREMS a întrebat:

Cine stie un hack de barn buddy dau funda si vot zilnic:d plzz

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Nu exista hack pentru barn buddy pentru ca este un joc online, daca ar fi salvat in comp ca si metinul se putea sa fie dar asa nu este... funda si vott plizzzz:X

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu exista momentan, doar buguri, pentru ca nu se pune nimeni sa faca hackuri la un asa joc prostesc

| xXaNnAXx a răspuns:

Cauta pe youtube.pe fecebook nu poti folozi si mai nou nici pe hi5. deci nu stiu va trebui sa cauti mult sa gasesti unul bun

| Enache_Georgica_1994 a răspuns:

SALUT eu am hack daca vreti contactati-ma la id bossgeorgica46