| FFabi17 a întrebat:

Cine stie un program de editat poze in care sa pot pune, frunze de toamna? Fundaaa

5 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Photoshop. Il folosesc si e foarte bun
funda?

| katherinne a răspuns:

Photoshop.E cel mai bun pentru editarea fotografiilor.

| ady_3580 a răspuns:

Photoshop
Photoscape! funda?big grin

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Photoshop este cel mai bun! dar o sa iti ia ceva timp sa il studiezi in chimb photoscape este la fel de bun dar mult mai usor de utilizat... sper ca te-am ajutat:X funda?

| alexlv a răspuns:

Photoshop, dar nu cred ca o sa te descurci daca nu l-ai mai folosit pana acum. Gasesti tutoriale pe google. In schimb Photoscape e mult mai usor de folosit.