| bosnea marinela a întrebat:

Cine tine cu echipa de fotbal manchester united? si de ce?

6 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Pt jocul spectaculos.lunga traditie.incapatanarea si curajul lor.si pentru imnul lor.

| guralivul a răspuns:

Imi place. ii urmaresc si in campionatul lor.este pentru faptul ca atunci cand joaca ai sa vezi tot timpul spectacol.arta si meserie. dar echipa mea de suflet e AJAX.pacat ca nu merg asa de bineca altadata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.de ce? pentru ca de cand ma stiu singura echipa cu care am tinut de mic din afara tarii a fost, este si va ramane MANCHESTER UNITED

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Cristiano Ronaldolaughing)
glumesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt k imi place la nebunie de cristiano ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manchester este un TANC! ear runy si cristiano RULEZ!