| eddie_2827 a întrebat:

Cine vrea invitatie pe OMGPop? Primului ii dau FUNDA daca se inregistreaza si confirma. Este un site cu jocuri multiplayer dragute.

Răspuns Câştigător
| polski a răspuns:

Eu vreau am 11 ani big grin youngstar_vd@yahoo.com

3 răspunsuri:
| adytzu2010 a răspuns:

Eu am 9 ani, am incercat sa ma inscriu, dar imi zice ca nu am varsta necesara.de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu mi-am facut cont de la Craciun si chiar imi place, am inceput sa devin foarte bine la pool\biliard:* care vrea adresa mea de omgpop este gamananca37winking

| staicustefan a răspuns:

Adytzu2010 la age trebuie sa pui macar 19 ani ca sa nu mai fi minor si sa te accepte tu ai pus 9 si de aia iti zice asa incearca cum am zis eu tongue