| Pirikutzz a întrebat:

Ciokolata sau amandina

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Acum as alege amandina. Imi place la nebunie glazura. Insa amandina e doar de un fel, ciocolata poate fi cu multe arome, asa ca pe termen lung aleg ciocolata.

daniela
| daniela a răspuns:

Amandina... imi plac prajiturile galzurate si insiropate. De multe ori ciocolata e prea satioasa.

cami
| cami a răspuns:

Mergi pe savarinawinking

| JustMeFlory a răspuns:

Ciocolataaaa:X

| Dara a răspuns:

Ciocolata. Neagra.

| mioara a răspuns:

NICI UNA PT CA INGRASE

| jani a răspuns:

Ciocolata...alba si areata!

| Liana [] a răspuns:

Ciocolata cu amandina :devil) [de fapt, ciocolata cred ] big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, da, da,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ciocolata.
Este un antistress excelent, ajută memoria și buna funcționare a creierului. Se recomadă consumul de 2-3 bucățele de ciocolată săptămânal.
Este recomandată cea amară.
Are și mai puține calorii.
Poftă bună.
Pa, pa.

| deeea a răspuns:

Ciokolata cred