| delphina a întrebat:

Cititi bloguri? Si daca da, ce domenii va atrag interesul?

6 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Uneori...
de exemplu citesc blogul lui tudor chirila
imi place cum scrie, adica acum fiecare cu parerea lui tongue si blogul lui mircea badea...omu' asta e foarte tare frate happy

| yadora a răspuns:

Da citesc si ma atrage domeniul spiritualitatii, al paranormalului, a tot ce e necunoscut multora dintre noi si care tin de conceptul vietii atat cat traim cat si dupa moarte.

| n2paul a răspuns:

Www.fiibarbat.ro
www.fiicustil.ro
www.tupeu.ro
www.arenait.net
Si altele, aa si desigur blogul meu proaspat lansat www.konoha-cafe.blogspot.com

| totata a răspuns:

Da citesc.in special cele culinare dar si pe cele ale vedetutelor de pe la noi