| AvalohAlyn a întrebat:

Cititi reviste? Care sunt acelea? Din ce domenii? Ce reviste recomandati?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu citesc pe internet. In functie de cum navighez mai gasesc vreun articol interesant care ma face sa accesez vreun link. Majoritatea sunt din domeniile Politica si social, Cultura, Sanatate sau Sport.

23 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, citesc colectia de reviste Tehnium de acu 20 de ani ale unchiului meu.

| Razvan a răspuns:

Citesc National Geographic, Formula As, Top Gear(daca tot i-o cumpar lui tati)big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cumpăr şi citesc cam o singură revistă: Psychologies Magazine. E singura revistă care reuşeşte să mă ţină ocupată câteva ore. Are subiecte interesante... doar că la penultimul număr mi s-a părut cam proastă editarea şi erau prea multe articole legate de "relaxare", "zen" şi alte lucruri asemănătoare. Mi s-a părut că exagerează cu subiectul.

lolita
| lolita a răspuns:

"muy interesante"-foarte interesant, cele mai interesanta lucruri din lume," cuore"-revista pentru femei, moda, barfe, vedete etc si "el jueves"-revista de desene pentru adulti cu politica, sex, viata de cuplu, etc. trei reviste diferite pe care le cumpar saptamanal sau lunar(prima). ps: nu imi place sa citesc pe internet deoarece revistele mele preferate nu au toate reportajele. in internet citesc doar stiri romanesti, tinand cont de faptul ca nu am de unde sa cumpar ziare.

| Barajag a răspuns:

Pai fiind in Suedia citesc in fiecare dimineata Metro, Sodermalmsnytt... ups am zis ca citesc, nici nu stiu bine suedezahee hee...ma uit doar la poze ca aia micilaughing. citesc Curierul zilei pe internetbig grin

| Barajag a răspuns:

Apropo, am gasit aici la familia la care lucrez ziarul "Secera si Ciocanul"big grin.iti mai aduci aminte?hee hee

| xibalba a răspuns:

Bioplanet citesc cand mai apuc si rasfoiesc pe net PHOTO MAGAZIN

| MM a răspuns:

Citesc Formula As, Practic in bucatarie, Psihologia Azi si PhotoMagazine.

| ralucaralu a răspuns:

Inainte citeam cool girl si bravo girl.acum nu mai prea citesc

| Sara a răspuns:

Le citesc pe net. Nu dau banii pe hartii! citesc formula as, cand are mama prin casa, practic in bucatarie, Atlas de la Deagostini (nu stiu daca mai este, o citeam mai de mult)

| Klara a răspuns:

Cool Girl, Unica, Elle, Viva...

| Ecaterina a răspuns:

Bolero.

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Nu mai dau banii pe reviste si carti...deexemplu azi am cautat revista hannah montana si mi-a dat-o si am citit si a fost tare...nu cumpar fac economii pentru a-mi cumpara haine de sarbatori

| Seline a răspuns:

Cosmopolitan

| Rezzo a răspuns:

De obicei citesc pe internet depinde de intensitatea articolului in contact cu viziunea mea (de la politica, pana la sport, si pana la extremitati. Revista? Top Gear si cam atat

| crizantema a răspuns:

Pana acun 2 ani eram innebunita dupa Bravo girl si Cool girl...blushing. Acum citesc Orthograffiti.

| Andra_5221 a răspuns:

Bioplanet si Terra Magazinhappy

| buburuzaucigasa a răspuns:

Bolero si Practic in bucatarie.

| StaRmAgiC a răspuns:

Eu una citesc "povestea mea" si "intamplari adevarate".
Oricat de inventate ar putea fii acele povestiri, dar te pot invata mult despre viata.Nu atat de mult cat ti-o faci cu mana ta, una e a citi. Dar o impresie anume tot iti faci despre cum ar fi viata de zi cu zi.

| gabytza1994bm a răspuns:

Pai depinde de varsta...
Eu citesc:Cool Girl sau Bravo Girl, Bio Planet, Femeia de azi. Ce e mai interesant si pe ce merita sa dai baniihee hee

| myckey a răspuns:

Petocuri.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai are sens sa dai bani pe reviste pentru ca toate informatiile le gasesti pe net, eu citesc tot ceea ce inseamna noua descoperire, in principal medicina, fitoterapie, nanotehnologie, fizica, chime, despre mediu despre orice este nou si interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta.eu caut informatia, politica, sociala, economica, financiara.as recomanda reviste de educatie sexuala celor de 12-17 ani.