| Alexakos a întrebat:

Craciun fericit la toata lumea.

ce va asteptati sa va aduca mosul?

7 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Nu stiu ce imi aduce mosul, dar eu vreau zapadaaaasad

| davidtm a răspuns:

Pai eu as vrea asa:
sanatate,fericire, Samsung galaxy s2, iphone4s si un traxxas sumit.
am exagerat prea mult nu vi se pare?laughing)))

| BluLăvzIu a răspuns:

Craciun fericit si tie! Poi nu stiu ce imi va aduce mosul presupun ca haine, dulciuri, telehoane.In fine.Craciun fericit tuturor!

| danycosty a răspuns:

Ca obiecte:un Nokia X2 sau o chitara love struck:d, dar mai bine sanatate ca-i mai buna decat toatewinking

| Edward123 a răspuns:

Multe chestii, as vrea un amplificator de chitara de 45 W si o placa video de vreo 2 GB, dar mai bine sanatate.

| soarebogdan5 a răspuns:

Craciun fericit si tie eu ma astept sa imi aduca mosul o tableta sau un smarfon

| Elyedta a răspuns:

Eu as vrea multe lucruri, lasa ca stie mosu! Da si eu vreau zapada caci fara ea nu prea se simte craciunul! Sarbatori fericite!

Întrebări recente