| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Credeti ca as pati ceva daca m-as arunca de pe podul dela Cernavoda, Constanta? Voi ati face asa ceva?

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai bine nu incerca.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tu ce crezi? De unde iti vin ideile astea?

daniela
| daniela a răspuns:

Dunarea este un fluviu periculos, cu multe vartejuri, iar adancimea apei la Cernavoda este mare asa ca eu nu as risca. Nu vrei sa te mai gandesti inainte sa iei o astfel de decizie? (mai ales daca nu esti un bun inotator)

lolita
| lolita a răspuns:

Eu stiu ca unu s-a aruncat si a murit. ups -da cred ca asta a si vrut big grin

| Parintele a răspuns:

S-a aruncat si Bahoi de la C-ta...si n-a patit nimic s-a si filmat.

| Ben. a răspuns:

Ai scapa de nevasta, de ipoteca, de datoriile la masina, de soacra.

| Bianca26bb a răspuns:

Vrei sa practici sporturi extreme?laughing Io creed ca mai bine nu risti... viata e "frumoasa" angry. Oricum... eu nu as face-o big grin

| mariazet45 a răspuns:

Daca te gandesti la acest lucru cred ca ceva scartaie in mintea ta, e periculos si nu doar pentru ca ai putea muri, grav e ca s-ar putea sa te chinui pe viata. Ar fi bine sa cauti alte metode de a atrage atentia asupra ta.

| Princessee a răspuns:

Doamne fereste! NU as face asta niciodata! Si nu te sfatuiesc sa incerci!

| nicky a răspuns:

Eu as zice nici sa nu te mai gandesti la o asemenea prostie. Eu personal nici nu ma gandesc de cum sa si fac.

| gynycola a răspuns:

Incearca si ai sa vezi>>>>glumesc¡¡¡^^^^mergi rapid la un psiholog^^^^^de ce vrei sa stii asa ceva? hmmm am pielea gaina numai cat ma gandesc¡¡¡dapai¨¨¨nu%nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a murit, a trecut intr-un nou plan existential happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellooooow! De unde ideea asta? De ce ai face-o? Asa de distractie? Eu as muri de frica. Huhh cechestie! I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu patesti nimic, am sarit si eu dar cu coarda elasticahappy

| kufu a răspuns:

As face bungeeeee big grin