| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca insectele de la revista "insecte reale" sunt adevarate?
P. S.:Toata lumea isi da seama ca chestia aia transparenta in care sunt bagate insectele e plastic si nu "rasina artificiala transparenta" :-)

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este plastic, dar sistemul de conservare al insectelor este pe baza de rasina.

3 răspunsuri:
| marwitch a răspuns:

M-am referit la insecte. Sunt reale? In revista asa scrie

| landrover33 a răspuns:

Da, va asigur... Tata e profesor de biologie.el spune ca sunt adevarate doar ca dupa parerea lui erau deja moarte cand le-au conservat din cauza culorii.in fine.

| dmrtr a răspuns:

Buna! insectele din colectia de la degostini sunt false. nu observati ca insectele sunt din plastic pictat. eu am spart scorpionul gigant sa stiu daca dau bani de pomana
JUR!

Întrebări recente